Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj207
mod_vvisit_counterWczoraj200
mod_vvisit_counterW tym tygodniu207
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1609
mod_vvisit_counterw tym miesiacu5628
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu6041
mod_vvisit_counterRazem581838

Online (ostatnie 20min): 5
Twoje IP: 3.238.98.39
,
Dzisiaj: 25 09 2022
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
Pływalnia PDF Drukuj Email

Pływalnia "Wodnik" w Głogowie Małopolskim

 

Powszechnie uważa się, że pływanie jest jednym z najzdrowszych sportów. I jest nim rzeczywiście, jeżeli uprawiający ten sport przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny. Ruch w wodzie, z pokonywaniu jej oporu, harmonijnie kształtuje postawę ciała. Pływanie oraz całe środowisko wodne bardzo korzystnie wpływa na organizm ludzki. Poprawia ogólny stan zdrowia, samopoczucie i świetnie relaksuje. Przyczynie się w szczególności do usuwanie nadmiernych krzywizn kręgosłupa, lepszego wysklepienia klatki piersiowej, zwiększenia jej ruchomości oraz powiększenia pojemności płuc. Opóźnia oznaki starzenia się, hartuje i zapobiega chorobom. Zaleca się je wszystkim, którzy maja wszelkiego rodzaju wady postawy, płaskostopie, oraz cierpią z powodu nadwagi. Zalecany jest dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji. Zabawa w wodzie, gimnastyka, hydromasaż oraz pływanie pomaga odprężyć się w dzisiejszych, trudnych, stresujących i wymagających czasach.

Oferta, jaką dysponuje dla Państwa Pływalnia to:


  • basen sportowy podświetlany o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości 1,35m-1,80m,
  • basen rekreacyjny podświetlany o wymiarach 12,5m x 7,5m i głębokości 0,60m -1,10m,
  • zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 37,5m + hamownia 6m,
  • jacuzzi dla 5 osób,
  • w basenie rekreacyjnym: bicze wodne, przeciwprądy, gejzer,
  • sauna sucha do 95°C
  • w celu udogodnienia pobytu rodzicom z małymi dziećmi do dyspozycji klientów mamy szatnię rodzinną z przewijakiem i kojcem.

 

 

Ponadto odbywają się następujące zajęcia:

  • kursy pływania grupowe
  • kursy pływania indywidualne zarówno dla dorosłych jak i dzieci,
  • aqua aerobic / aqua jogging

 

Informacje dodatkowe:

Do dyspozycji klientów w holu głównym pływalni ustawione są automaty samoobsługowe, gdzie można zakupić niezbędne akcesoria pływackie tj: strój kąpielowy, jednorazowe klapki, okulary do pływania, czepki kąpielowe, pieluszki dla niemowlaków itp; a także, ciepłe napoje, słodycze, zimne napoje, cukierki, niespodzianki itp.

Istnieje możliwość rezerwacji całego basenu lub toru. Polecamy Państwu możliwość skorzystania z siłowni, która funkcjonuje w miejscu dawnej kawiarni, z której ćwicząc można podziwiać całą halę basenową,

 

Życzymy Państwu udanego wypoczynku połączonego z relaksem i dobrą zabawą będącego nieocenioną formą spędzenia wolnego czasu w Krytej Pływalni w Głogowie Małopolskim, oraz innych obiektach w Referacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim.