Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj8
mod_vvisit_counterWczoraj203
mod_vvisit_counterW tym tygodniu414
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu3502
mod_vvisit_counterw tym miesiacu8163
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu7689
mod_vvisit_counterRazem446953

Online (ostatnie 20min): 3
Twoje IP: 3.215.79.116
,
Dzisiaj: 23 06 2021
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
Witamy na stronie OSiR w Głogowie Małopolskim
Rajd Pojazdów Zabytkowych w Głogowie Młp. PDF Drukuj Email

W piątek 24.07.2015r. w Głogowie Młp. na parkingu przy krytej Pływalni „Wodnik” o godzinie 10:00 do 11:30 odbędzie się próba sportowa oraz pokaz samochodów zabytkowych z cyklu XVI Podkarpackiego rajdu pojazdów zabytkowych. Dzięki współpracy z Automobil Klubem w Rzeszowie Gmina Głogów będzie mogła uczestniczyć w tym ciekawym wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich fanatyków motoryzacji.

 

 
Tor przeszkód i zawody rodzinne PDF Drukuj Email

Pływalnia "Wodnik" w Głogowie Małopolskim zaprasza wszystkich do skorzystania z WODNEGO TORU PRZESZKÓD Aqua Track, który dostępny będzie w dniach 22.07.2015 - 26.07.2015. Z toru można korzystać bezpłatnie (atrakcja wliczona w cenę zakupionego biletu).

Przy tej okazji Pływalnia "Wodnik" Zaprasza do wzięcia udziału w I Zawodach Rodzinnych na torze przeszkód "W wodzie na wesoło" o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego pana Pawła Baja. Informacje dostępne są na plakacie i regulaminie poniżej.

 

Więcej…
 
Regaty żeglarskie na Stawach Głogowskich PDF Drukuj Email

W niedzielę 12 lipca bieżącego roku mieszkańcy Głogowa Małopolskiego mieli jedną z niewielu okazji, aby zobaczyć małe żaglówki pływające na stawie Traczewskim obok Krytej Pływalni „Wodnik” w Głogowie Małopolskim, organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „Żagielek”, oraz współorganizatorów: Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Młp, Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Młp, OSP Wola Cicha, oraz OSP Głogów Młp.

Więcej…
 
Zakaz wjazdu na tereny zielone w obrębie głogowskich stawów PDF Drukuj Email

Straż Miejska w Głogowie Małopolskim informuje, iż dnia 08.07.2015 r. postawione zostały 2 znaki drogowe dot. zakazu wjazdu na tereny zielone w obrębie głogowskich stawów (z wyłączeniem dnia targowego). Za nieprzestrzeganie powyższego, zgodnie z art. 144. KW grozi kara grzywny do 500 zł lub kara nagany. W związku z tym prosimy o parkowanie swoich samochodów w miejscu do tego wyznaczonym, czyli na parkingu obok basenu.

 
II Turniej Tenisa Ziemnego PDF Drukuj Email

W sobotę 27.06.2015r. odbył się II Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego pana Pawła Baja. Turniej odbył się na korcie tenisowym przy Krytej Pływalni „Wodnik”. Głównym organizatorem turnieju był Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim. Po rozegraniu turnieju wyłonieni zostali zwycięzcy: 1 miejsce- Jakub Szczudło, 2 miejsce- Mateusz Ząbczyk, 3 miejsce-Jakub Sierżęga. Wszyscy zwycięzcy są wychowankami sekcji sportowej Tenisa Ziemnego w UKS „Ikar”. Każdy uczestnik zawodów otrzymał dyplom, a zwycięzcy puchary oraz nagrody Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Pokazowy mecz Rugby w Głogowie Młp. PDF Drukuj Email

Dnia 20.06.2015 r. w Głogowie Małopolskim odbył się po raz pierwszy mecz
pokazowy w rugby na wózkach w wykonaniu Rzeszowskiej drużyny Flying Wings. Jest
to drużyna z wieloletnim doświadczeniem i od lat bryluje na boiskach Polskiej
Ligi Rugby na Wózkach (PLRnW).

 

 

Więcej…
 
Nowa większa Sauna PDF Drukuj Email

Kryta Pływalnia „Wodnika” w Głogowie Małopolskim zaprasza wszystkich do nowo wyremontowanej oraz powiększonej sauny suchej. Dzięki temu relaks i wypoczynek stanie się wygodniejszy. W saunie zostało wymienione całe wnętrze ze specjalnego drewna (świerk skandynawski) oraz przedłużona o ponad 1 metr. Sauna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 21:45, w soboty i niedziele od 9:00 – 21:45. Cena za 1 minutę w saunie wynosi: od poniedziałku do piątku 40 groszy, w soboty i niedziele 45 groszy. Zapraszamy - Kryta Pływalnia "Wodnik" w Głogowie Młp.

Więcej…
 
Turniej Tenisa Ziemnego PDF Drukuj Email

REGULAMIN II TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO dla dzieci

Więcej…
 
Zawody biegowe II Dycha Głogowska PDF Drukuj Email

II Dycha Głogowska - relacja z biegu


W sobotę 23.05.2015r. odbyły się zawody biegowe, pod nazwą II Dycha Głogowska !!!
Bieg na 10km to już duga odsłona imprezy organizowanej pod patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego. Tego roku II Dycha Głogowska gościła na listach startowych blisko 250 zawodników w biegu głównym na 10km czyli o prawie 100 zawodników więcej niż w koku poprzednim oraz ponad 90 przedszkolaków biorących udział w biegu na 100m.
Dodatkową atrakcją tego dnia był specjalnie zaprojektowany zadaniowy tor przeszkód. Tak jak w roku poprzednim głównym organizatorem imprezy był Klub Sportowy BiegunkaTeam z Głogowa Małopolskiego zrzeszający sympatyków biegania, triathlonu oraz aktywnego wypoczynku. Współorganizatorem imprezy był Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim.

Więcej…
 
I Głogowski Maraton Pływacki PDF Drukuj Email

W ubiegłą sobotę na obiekcie Krytej Pływalni „Wodnik” w Głogowie Małopolskim, odbył się I Głogowski Maraton Pływacki pod honorowym patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego p. Pawła Baja. W maratonie wzięło udział ponad 40 uczestników, w tym dzieci trenujące w sekcji pływackiej UKS „Ikar”. Uczestnicy imprezy pływali nieprzerwanie przez 8 godzin na 3 torach pływackich, zmieniając się po ukończeniu własnego dystansu. Jeden z uczestników p. Michał Tuszyński zdecydował się płynąć przez 8 godzin i tym samym uzyskał najdłuższy wynik w maratonie 17300 metrów, drugi z kategorii mężczyzn był p. Mariusz Dudek z dystansem 11000 metrów, trzeci p. Tomasz Gniewek z dystansem 7000 metrów. W kategorii kobiet najlepszy wynik osiągnęła p. Bożena Książek z dystansem 6150 metrów, drugi wynik p. Joanna Wilman 5200 metrów, trzeci p.

Więcej…
 
Siatkówka Plażowa PDF Drukuj Email

-------- Już otwarte !!! -------


Boisko do Siatkówki Plażowej


Przy OSiR w Głogowie Młp.


Zapraszamy wszystkich chętnych, do skorzystania z boiska do Siatkówki Plażowej. Boisko mieści się na terenie rekreacyjnym Referatu OSiR w Głogowie Małopolskim, pomiędzy krytą pływalnią " Wodnik" i stawami "Traczewskimi". W kwietniu 2015 roku została wykonana konserwacja boiska; polegająca na dosypaniu świeżego piasku, oraz powiększenia boiska o ponad 0,5 m po całym jego obwodzie. Dodatkowo została założona nowa siatka oraz zakupiona piłka, którą można wypożyczyć w kasie pływalni "Wodnik". Boisko jest bezpłatne dla wszystkich, chcących uprawiać ten rodzaj rekreacji ruchowej.

Istnieje możliwość rezerwacji boiska na zorganizowane rozgrywki turniejowe; w kasie krytej pływalni "Wodnik" w Głogowie Młp


 
«pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia»

Strona 8 z 9