Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterWczoraj157
mod_vvisit_counterW tym tygodniu407
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1639
mod_vvisit_counterw tym miesiacu2513
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu7323
mod_vvisit_counterRazem385877

Online (ostatnie 20min): 5
Twoje IP: 3.235.107.209
,
Dzisiaj: 12 08 2020
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
Zawody Pływckie Liga VII Miast PDF Drukuj Email

W sobotę 2 grudnia 2017 roku na krytej Pływalni „Wodnik” w Głogowie Małopolskim odbyła się ostatnia runda corocznych zawodów pływacki z cyklu „LIGI VII MIAST”.

W imprezie wzięły udział miasta: Głogów Małopolski, Nowa Dęba, Jarosław, Leżajsk, Łańcut, oraz Nowa Wieś. Niestety nie przyjechali zawodnicy z Nowej Sarzyny, mimo to w zawodach wzięło udział niemal 200 dzieci.

Nasz Klub UKS „Ikar” reprezentowało 40 zawodników, zdobywając aż 31 medali w konkurencjach indywidualnych (14 złotych, 11 srebrnych oraz 6 brązowych medali), oraz drugie miejsce w sztafecie 4x25m i trzecie miejsce w sztafecie 6x25m. Zawodnicy z naszego klubu pływackiego wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności, konkurując z dużo większymi miastami tj. Jarosław czy Nowa Dęba. Wszyscy możemy być dumni z sukcesów naszych najmłodszych sportowców. Zawody z cyklu Ligi 7 miast jest największą imprezą pływacką na naszym obiekcie od kilku lat.

Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj, który osobiście pogratulował zwycięzcom oraz wręczył nagrody. Po zakończeniu zawodów zostały wręczone nagrody dla wyróżnionych przez zarząd UKS „IKAR” dzieci z sekcji pływackiej.

Dzięki przychylności oraz zrozumieniu potrzeb społeczności lokalnych przez Burmistrza Pawła Baja oraz kierownika pływalni „WODNIK” sport w naszej gminie ma szanse na dynamiczny rozwój co przekłada się w bezpośrednio na wyniki oraz zadowolenie dzieci.


Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd oraz trenerzy sekcji Pływackiej UKS „Ikar”

 

 

Wyniki z zawodów- kliknij tutaj

 

Galeria zdjęć