Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj74
mod_vvisit_counterWczoraj192
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1408
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1649
mod_vvisit_counterw tym miesiacu1875
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu7323
mod_vvisit_counterRazem385239

Online (ostatnie 20min): 8
Twoje IP: 35.172.233.2
,
Dzisiaj: 09 08 2020
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
NOWY SEZON NA KRYTEJ PŁYWALNI PDF Drukuj Email

Sezon jesienny na Krytej Pływalni „Wodnik” w Głogowie Młp. rozpoczął się na dobre. Ostatni czas został wykorzystany na niezbędne prace konserwatorskie, dzięki czemu klienci już korzystają z odświeżonych wnętrz pływalni.

Podczas corocznej przerwy technologicznej wykonano prace konserwatorskie, przygotowujące pływalnię na nowy sezon. W nieckach basenowych wymieniono wodę i wyczyszczono płytki i fugi. Przerwa była też okazją do

przeglądu filtrów i instalacji uzdatniania wody. Przeprowadzono też konserwację sauny, malowanie korytarzy i przejść basenowych. Ostatnim etapem prac było zagospodarowanie ścian w głównym holu i korytarzu, na których pojawiły się kolorowe fototapety związane z tematyką pływania. Ku uciesze najmłodszych ściany w szatni rodzinnej zostały przyozdobione kolorowymi rysunkami inspirowanymi znanym filmem animowanym dla dzieci.

 

Klienci pływalni codziennie mogą korzystać z wielu atrakcji. Strefa sportu jest wyposażona w podświetlany basen sportowy i basen rekreacyjny z biczami wodnymi, przeciwprądami i gejzerem, zjeżdżalnię zewnętrzną oraz siłownię „Wodnik GYM”. Strefa relaksu zapewnia kompleksowy wypoczynek w jacuzzi, saunie suchej i strefie odpoczynku z leżakami. W budynku znajduję się również Studio Masażu.

Pływalnia oferuje kursy pływania grupowe, kursy pływania indywidualne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dodatkowo ofertę stale uzupełniają atrakcyjne pakiety i promocje, m.in. karnet open umożliwiający korzystanie z siłowni, pływalni i sauny bez ograniczeń za jedyne 100 zł za miesiąc oraz pakiet Sportowe Wieczory, w ramach którego w każdy piątek od 22:00 do 24:00 można korzystać z basenu sportowego i rekreacyjnego, jacuzzi, siłowni oraz sauny suchej za jedyne 10 zł za 2 godziny.

Więcej zdjęć dostępna na: https://www.facebook.com/OSiR.glogow.mlp/