Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj29
mod_vvisit_counterWczoraj223
mod_vvisit_counterW tym tygodniu948
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1649
mod_vvisit_counterw tym miesiacu1415
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu7323
mod_vvisit_counterRazem384779

Online (ostatnie 20min): 4
Twoje IP: 3.228.220.31
,
Dzisiaj: 07 08 2020
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ W UNIHOKEJA PDF Drukuj Email

W dniu 10. kwietnia 2017 roku już po raz drugi w Głogowie Młp. odbył się Międzyszkolny Turniej w Unihokeja o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego. W tym dniu rywalizowały szkoły dziewczęta z większości szkół w naszej gminie.

Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo wywalczyła Szkoła Podstawowa z Bud Głogowskich, drugie miejsce przypadło SP w Stykowie, a na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Przewrotnego. Na podium nie znalazły się Szkoły Podstawowe z Głogowa Młp. oraz z Wysokiej Głogowskiej. Do rywalizacji szkół gimnazjalnych stanęły

szkoły z Przewrotnego, Bud Głogowskich i Głogowa Małopolskiego. Pierwsze miejsce oraz Puchar Burmistrza wywalczyło gimnazjum z Przewrotnego, drugie miejsce gimnazjum z Bud Głogowskich, a trzecie gimnazjum z Głogowa Młp.

 

Za zajęcie pierwszych miejsc, organizator przewidział nagrody w postaci kompletu kijów do gry oraz piłeczek, a także puchar oraz dyplomy dla wszystkich szkół biorących udział w turnieju. Niestety pogoda nie pozwoliła na rozgrywki dzień później, w których to mieli się zmierzyć chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej gminy. Zawody zostały przełożone na inny termin.