Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj84
mod_vvisit_counterWczoraj116
mod_vvisit_counterW tym tygodniu715
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1989
mod_vvisit_counterw tym miesiacu4216
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu4426
mod_vvisit_counterRazem175925

Online (ostatnie 20min): 4
Twoje IP: 54.162.165.158
,
Dzisiaj: 23 06 2018
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
Sportowe Mikołajki w UKS "Ikar" PDF Drukuj Email

Uczniowski Klub Sportowy IKAR w Głogowie Małopolskim zorganizował swoim podopiecznym klubowiczom serię wyjazdów z okazji Mikołaja.

Mikołajkowe rozgrywki piłkarskie UKS "Ikar"

W dniach 5-6 grudnia w hali sportowej w Kielnarowej odbyły się mikołajkowe turnieje piłkarskie z cyklu „Halowe granie nie czekanie”. Nasz UKS „Ikar” był reprezentowany przez dwa zespoły. Chłopcy z rocznika 2006 rywalizowali w sobotę, natomiast w niedzielę rywalizowały najmłodsi piłkarze z rocznika 2009. W obu kategoriach nasi zawodnicy grali mecze w systemie każdy z każdym. W celu nauki gry bez presji w rozgrywkach nie była prowadzona żadna klasyfikacja punktowa ani bramkowa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz upominki od św. Mikołaja. Wszyscy uczestnicy dziecięcych rozgrywek włożyli dużo zaangażowania w rozgrywane mecze, co dało dużo radości zarówno rodzicom jak i samym młodym zawodnikom.

 

 

Wyjazd Mikołajkowy Sekcji Pływackiej - UKS „Ikar”

W sobotę 5 grudnia 2015 roku z okazji Mikołajek, odbył się wyjazd do MOSiR w Dębicy. Uczestnicy sekcji pływackiej z UKS „Ikar” mieli możliwość spróbowania swoich sił na olimpijskim 50 metrowym basenie, gdzie odbył się trening pływacki pod okiem instruktorów pływania. Po treningu uczestnicy zjedli obiad w pobliskiej restauracji, aby nabrać sił na zabawę w Aqua Parku, gdzie spędzili ponad 1,5 godziny na zabawie i relaksie.
W całym zgrupowaniu wzięło udział 44 uczestników z sekcji pływackiej, łącznie z 5 grup.
Zarząd Klubu chciałby podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację całego wyjazdu, a w szczególności trenerom oraz rodzicom.

Łącznie w 3 wyjazdach wzięło udział ponad 70 zawodników KLUBU.

Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy oraz zarząd UKS "Ikar"