Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj45
mod_vvisit_counterWczoraj159
mod_vvisit_counterW tym tygodniu204
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1314
mod_vvisit_counterw tym miesiacu5021
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu6492
mod_vvisit_counterRazem193860

Online (ostatnie 20min): 4
Twoje IP: 54.198.142.121
,
Dzisiaj: 25 09 2018
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
Międzyszkolne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Głogowa Młp. PDF Drukuj Email

W dniu 27 października na Krytej Pływalni „Wodnik” w Głogowie Młp; o godzinie 9:00 rozpoczęły się międzyszkolne zawody pływackie o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego. Zwycięzcy kategorii indywidualnych, otrzymali medale i dyplomy za pierwsze trzy miejsca wręczone z rąk Burmistrza Głogowa Małopolskiego pana Pawła Baja, oraz puchary dla zwycięskich drużyn szkół w sztafetach.

 

 

W zawodach wzięło udział ok. 100 uczniów ze szkół gminnych tj:

Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim

Zespół Szkół w Budach Głogowskich

Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej

Zespół Szkół w Przewrotnem

Gimnazjum Dwujęzyczne w Głogowie Młp.

Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie Nowym

Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej

 

W zmaganiach sportowych szkoły rywalizowały w trzech kategoriach indywidualnych chłopców i dziewcząt oraz w sztafetach reprezentujących szkoły:

-klasy szkół podstawowych 1 – 3, na odcinku 25 metrów,

- klasy szkół podstawowych 4 – 6, na odcinku 50 metrów,

- klasy szkół gimnazjalnych 1 – 3, na odcinku 50 metrów,

- sztafeta szkół podstawowych, 4 x 25 metrów,

- sztafeta szkół gimnazjalnych, 4 x 50 metrów,

Poniżej przedstawiamy tabelę wyników oraz foto relację z zawodów.

 

 

Wyniki Międzyszkolnych Zawodów Pływackich o Pucha Burmistrza Głogowa Małopolskiego 2015r.

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Szkoła

Konkurencja

Czas

Miejsce

Kategorie dla Szkół Podstawowych klasy 1 – 3

25 metrów styl grzbietowy dziewcząt

1.

Kulbida Julia

SP Głogów Młp.

Grzbiet

0,26,7

1

2.

Kita Julia

SP Głogów Młp

Grzbiet

0,28,0

2

3.

Fudali Julia

SPGłogów Młp.

Grzbiet

0,28,2

3

4.

Kogut Julia

SPGłogów Młp.

Grzbiet

0,28,8

4

5.

Wilk Aleksandra

SP Przewrotne.

Grzbiet

0,29,6

5

6.

Kmieć Aleksandra

SP Głogów Młp.

Grzbiet

0,30,1

6

7.

Grygiel Natalia

SPGłogów Młp.

Grzbiet

0,31,7

7

8.

Cebula Wiktoria

SPGłogów Młp.

Grzbiet

0,33,8

8

9.

Serafin Klaudia

SPPogwizdów

Grzbiet

0,34,1

9

10.

Szopiak Karolina

SPRudnaMała.

Grzbiet

0,37,8

10

11.

Kozdrańska Kornelia

SPPogwizdów

Grzbiet

0,38,5

11

12.

Żukowska Anna

SPRudna Mała

Grzbiet

0,41,1

12

25 metrów styl dowolny dziewcząt

1.

Kulbida Wiktoria

SPGłogów Mpł.

Dowolny

0,25,1

1

2.

Fudali Julia

SPGłogów Młp.

Dowolny

0,26,4

2

3.

Kita Julia

SPGłogówMłp.

Dowolny

0,26,7

3

4.

Kmieć Aleksandra

SPGłogów Młp.

Dowolny

0,28,0

4

5.

Grygiel Natalia

SPGłogówMłp.

Dowolny

0,30,6

5

6.

Kogut Julia

SPgłogów Młp.

Dowolny

0,31,1

6

7.

Żukowska Anna

SPRudna Mała

Dowolny

0,34,0

7

8.

Cebula Wiktoria

SPGłogów Młp.

Dowolny

0,34,3

8

25 metrów styl dowolny chłopców

1.

Szubart Filip

SP głogów Młp.

Dowolny

0,24,8

1

2.

Bajek Mateusz

SPBudy Głog.

Dowolny

0,26,5

2

3.

Zdeb Patryk

SPGłogówMłp.

Dowolny

0,27,0

3

4.

Dacko Szymon

SPGłogówMłp

Dowolny

0,51,5

4

25 metrów styl grzbietowym chłopców

1.

Zdeb Partyk

SPGłogów Młp.

Grzbiet

0,25,7

1

2.

Przywara Wiktor

SPBudy Głog.

Grzbiet

0,26,1

2

3.

Bajek Mateusz

SP Budy Głog.

Grzbiet

0,26,5

3

4.

Szubart Filip

SPGłogówMłp.

Grzbiet

0,27,0

4

5.

Tyrański Kacper

ZSPogwizdów

Grzbiet

0,31,2

5

Kategorie dla Szkół Podstawowych klasy 4 - 6

 

50 metrów styl klasyczny dziewcząt

1.

Ziemba Izabela

ZSBudy Głog.

klasyczny

0,48,4

1

2.

Nykiel Julia

SP WysokaGłog.

klasyczny

0,57,9

2

3.

Hess Zuzanna

SP Pogwizdów

klasyczny

1,21,0

3

4.

Świątek Dominika

SP Wysoka Głog.

klasyczny

1,34,0

4

5.

Ślęzak Gabriela

SPWysoka Głog.

klasyczny

1,40,5

5

6.

Kraska Martyna

SP Wysoka Głog.

klasyczny

1,41,1

6

50 metrów styl dowolny dziewcząt

1.

Ziemba Izabela

SPBudyGłog.

dowolny

0,41,1

1

2.

Szczudło Gabriela

SPGłogów Młp.

dowolny

0,46,1

2

3.

Skroban Katarzyna

SP Wysoka Głog.

dowolny

0,53,1

3

4.

Pokrywa Klaudia

SPRudnaMała

dowolny

0,58,2

4

5.

Czyżewska Maja

SPWysoka Głog.

dowolny

1,01,6

5

6.

Świątek Dominika

SPWysokaGłog.

Dowolny

1,06,2

6

7.

Dacko Klaudia

SPGłogówMłp.

dowolny

1,23,7

7

50 metrów styl grzbietowy dziewcząt

1.

Szczudło Gabriela

SPGłogów Młp.

grzbiet

0,49,4

1

2.

Skroban Katarzyna

SPWysoka Glog.

grzbiet

0,54,6

2

3.

Pokrywa Klaudia

SPRudna Mała

grzbiet

1,05,8

3

4.

Jakubczyk Aleksandra

SPBudyGłog.

grzbiet

1,11,5

4

 

5.

Rębisz Magdalena

SPBudy Głog.

grzbiet

1,14,4

5

 

6.

Wilk Julia

SPGłogów Młp.

grzbiet

1,18,7

6

 

7.

Hess Zuzanna

SPPogwizdów

grzbiet

1,21,0,

7

 

50 metrów styl klasyczny chłopców

 

1.

Strojek Mikołaj

SP Głogów Młp.

klasyczny

052,2

1

 

2.

Dudek Mateusz

SPGłogów Młp.

klasyczny

0,53,8

2

 

3.

Słapiński Mateusz

SPGłogów Młp

klasyczny

0,54,8

3

 

4.

Grzywacz Dawid

SPBudyGłog.

klasyczny

1,03,4

4

 

5.

Krasoń Łukasz

SpPrzewrotne

klasyczny

1,03,05

5

 

50 metrów styl dowolny chłopców

 

1.

Wojtusik Marcin

SPGłogów Młp

dowolny

0,46.04

1

 

2.

Janas Jakub

SPwysokaGłog

dowolny

0,52,08

2

 

3.

Hoszko Dawid

SPBudyGłog

dowolny

0,55,01

3

 

4.

Radziwiński Hubert

SpPogwizdów

dowolny

0,59,06

4

 

5.

Pruchnik Kamil

ZSPrzewrorne

dowolny

1,04,00

5

 

6.

Kowalski Filip

SPBudyGłog

dowolny

1,27,02

6

 

50 metrów styl grzbietowy chłopców

 

1.

Strojek Mikołaj

SPGłogów Młp

grzbiet

0,44,02

1

 

2.

Słapiński Mateusz

SpGłogów Młp

grzbiet

0,52,06

2

 

3.

Wojtusik Marcin

SPGłogów Młp

grzbiet

0,55,01

3

 

4.

Radziwiński Hubert

SPPogwizdów

grzbiet

0,58,02

4

 

5.

Delikat Konrad

SPWysoka Głog

grzbiet

1,00,08

5

 

6.

Kiebłoń Marcin

SPPogwizdów

grzbiet

1,10,00

6

 

7.

Dziedzic Jakub

SPWysoka Głog

grzbiet

1,10,07

7

 

8.

Żuczek Michał

SPPogwizdów

grzbiet

1,10,07

7

 

9.

Jaskuła Piotr

SPWysoka

grzbiet

1,14,05

8

 

10.

Nowak Mateusz

SPPogwizdów

grzbiet

1,21,06

9

 

Kategorie dla Szkół Gimnazjalnych

 

 

50 metrów styl klasyczny chłopców

 

1.

Kotula Kamil

Gim Głogów

klasyczny

0.35,05

1

 

2.

Polak Rafał

Gim Głogów

klasyczny

0.35,07

2

 

3.

Surowiec Mateusz

Gim Głogów

klasyczny

0,42,02

3

 

4.

Zięba Sebastian

Gim SLOGłogów

klasyczny

0.46,06

4

 

5.

Kraus Hubert

Gim Wysoka

klasyczny

0.56.00

5

 

6.

Przywara Kacper

Gim Budy Głog

klasyczny

1,05,03

6

 

7.

Pożniak Maciej

Gim Wysoka

klasyczny

1,06,03

7

 

50 metrów styl dowolny dziewcząt

 

1.

Błońska Klaudia

Gim Głogów Młp

dowolny

0,36,03

1

 

2.

Rzewnis Gabriela

Gim Wysoka

dowolny

0,38,05

2

 

3.

Wożniak Julia

Gim Głogów Młp

dowolny

0,42,03

3

 

4.

Pustelak Anna

Gim Wysoka

dowolny

0,59,07

4

 

5.

Pszonka Wiktor

Gim Budy Głog

dowolny

1,10,05

4

 

50 metrów styl klasyczny dziewcząt

 

1.

Błońska Klaudia

Gim Głogów Młp

klasyczny

0,50,05

1

 

2.

Bazan Marta

Gim Głogów Młp

klasyczny

0,58,07

2

 

3.

Organiściak Wiktoria

Gim Przewrotne

klasyczny

1,00,05

3

 

4.

Delikat Martyna

Gim Wysoka

klasyczny

1,11,05

4

 

5.

Pruchnik Wiktoria

Gim Przewrotne

klasyczny

1.16,08

5

 

50 metrów styl dowolny chłopców

 

1.

Kotula Kamil

Gim Głogów Młp

dowolny

0,25,00

1

 

2.

Polak Rafał

Gim Głogów Młp

dowolny

0,25,06

2

 

3.

Bąk Kamil

Gim Głogów Młp

dowolny

0,30,04

3

 

4.

Winiarski Leon

Gim Glogów Młp

dowolny

0,35,00

4

 

5.

Miazga Krzysztof

Gim Przewrotne

dowolny

0,37,05

5

 

6.

Pożniak Maciej

Gim Wysoka

dowolny

0,45,08

6

 

7.

Wilk Jakub

Gim Wysoka

dowolny

0.58.05

7

 

8.

Kraus Hubert

Gim Wysoka

dowolny

1,10,05

8

 

50 metrów styl grzbietowy chłopców

 

1.

Bak Kamil

Gim Głogów Młp

grzbiet

0.38,04

1

 

2.

Surowiec Mateusz

Gim Głogów Młp

grzbiet

0,38,05

2

 

3.

Winiarski Leon

Gim Głogów Młp

grzbiet

0,38,-7

3

 

4.

Zięba Sebastian

Gim SLOGłogów

grzbiet

0,42,00

4

 

5.

Słapiński Karol

Gim SLOGłogów

grzbiet

0,4206

5

 

6.

Płoch Marek

Gim Przwerotne

grzbiet

0,49,06

6

 

7.

Przywara Kacper

Gim Budy Głog

grzbiet

0,51,05

7

 

50 metrów styl grzbietowy dziewcząt

 

1.

Rzewmis Gabriela

Gim Wysoka

grzbiet

0,46,05

1

 

2.

Bazan Marta

Gim Głogów Młp

grzbiet

0,52,01

2

 

3.

Wożniak Julia

Gim Głogów Młp

grzbiet

0,55,05

3

 

4.

Kowalska Julia

Gim SLOGłogów

grzbiet

1,02,01

4

 

Sztafeta 4x25m szkół podstawowych

 

1

SP Głogów Młp.

1,25,03

2

SP Wysoka Głogowska

1,40,00

3

SP Budy Głogowskie

1,47,02

4

SP Pogwizdów Nowy

1,53,00

5

SP Głogów Młp.

1,57,02

 

Sztafeta 4x50m szkół gimnazjalnych

 

1

Gim Głogów Młp.

2,04,03

2

Gim Wysoka Głogowska

3,08,02

3

Gim Przewrotne

3,18,00