Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj62
mod_vvisit_counterWczoraj241
mod_vvisit_counterW tym tygodniu574
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1501
mod_vvisit_counterw tym miesiacu4120
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiacu5423
mod_vvisit_counterRazem227618

Online (ostatnie 20min): 3
Twoje IP: 54.82.99.169
,
Dzisiaj: 20 03 2019
Partnerzy:
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności IKAR PDF Drukuj Email

 

 

W klubie trenuje ponad 270 dzieci


Uczniowski Klub Sportowy IKAR powstał w 2013 roku z inicjatywy władz gminy oraz środowiska trenerskiego. Celem zawiązania klubu było m.in. rozwiązanie problemu - braku profesjonalnych treningów najmłodszych zawodników piłki nożnej.

Do roku 2013, każdy klub sportowy prowadził indywidualne szkolenie swoich zawodników od 15 roku ich życia. Dopiero wtedy, zawodnicy brali udział w rozgrywkach ligowych w barwach danego klubu. Pozostawał problem braku profesjonalnego szkolenia dzieci w wielu młodszym czyli do 14 roku życia.

UKS IKAR powstał po to, aby uzupełnić braki w szkoleniu najmłodszych dzieci. Kilkuletni cykl szkoleniowy dzieci w wieku szkoły podstawowej, ma na celu ich ogólny rozwój fizyczny, profesjonalną naukę gry w piłkę nożną oraz przygotowanie, najzdolniejszych z nich, do przejścia do klubów sportowych działających na terenie gminy i dalszego ich trenowania w ramach drużyn seniorów.


 

1 % dla UKS "Ikar"

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego zachęca do przekazywania 1 % Podatku na rozwój sportu dla dzieci w Gminie Głogów Młp.
1% można przekazać na rzecz UKS "Ikar" wpisując numer KSR oraz wpisując w cel szczegółowy "UKS Ikar Głogów Małopolski (188)"
Szczegóły na Ulotce.


 

 

Ferie i Wakacje z UKS "Ikar"


Uczniowski Klub Sportowy "Ikar" w Głogowie Małopolskim zaprasza do skorzystania z ofert aktywnego wypoczynku dla dzieci z gminy Głogów Małopolski tj: Półkolonie na feriach zimowych czy Obóz letni we Władysławowie:

1. Ferie zimowe 2017 z UKS "Ikar".  Z półkolonii (zimowisk) Sportowych skorzystać mogą dzieci uczęszczające na co dzień w treningach sekcji sportowych, ale także dzieci które nie są związane z Klubem.

2. Obóz Letni 2017 z UKS "Ikar".  LATO 2017 - Obóz Sportowy we Władysławowie.

Szczegóły na plakatach.


 

Turniej Golfowy UKS "Ikar"

Turniej Golfowy UKS „Ikar” w NTB Active Club
W dniu 24.09.2016r.w sobotnie południe odbył się turniej golfowy, w którym wzięły udział dzieci i młodzież szkolna z terenu powiatu rzeszowskiego. Nasze miasto reprezentowały dzieci z sekcji golfa
z Uczniowskiego Klubu Sportowego „IKAR” Głogów Młp.
Do rywalizacji przystąpiły dwa zaproszone kluby ze szkół w Lutoryżu oraz z miejscowości Dąbrowicy (k/Baranowa). Łącznie udział wzięło 15 młodych miłośników golfa.
Dzieci zostały podzielone na dwie kategorie:
1. Beginer – początkujący golfiści, którzy dopiero teraz rozpoczęli szkolenie
2. Player, którzy kontynuują szkolenie rozpoczęte na wiosnę tego roku i potrafią już grać kijami golfowymi w pełnej formie.
Emocje były jednakowe w każdej z grup, a walka o Puchary - bardzo ambitna.
Rangę podniosły nagrody, Dyplomy i Puchary wręczane na podium.
Po turnieju odbyło się spotkanie z Tomkiem Miklasem – aktualnym Mistrzem Polski juniorów, który pierwsze kroki w golfie stawiał właśnie tu w NTB Acive Club w Głogowie Małopolskim.
Tomek opowiedział o swojej pasji do golfa, o planach sportowych, a także o ciekawych historiach, które zdarzały mu się w trakcie gry. Przybliżył też zasady gry i zwrócił uwagę na to, że golf jest grą „fair play” – wymaga uczciwości i szacunku dla współgraczy, tym samym zachęcił młodych uczestników do kontynuacji szkolenia golfowego.
Osoby towarzyszące i Rodzice mogli skorzystać z pierwszej lekcji golfa, oraz wziąć udział w konkursach golfowych. Po turnieju – gracze i goście zostali zaproszeni na poczęstunek w formie kiełbasek oraz napojów. Więcej zdjęć oraz wyniki dostępna na: https://www.facebook.com/ikar.klub/
Ze Sportowym pozdrowieniem
UKS “Ikar” Głogów Młp.
NTB Active Club


 

Nabory do sekcji Pływackiej


Nabory do sekcji Tenisa Ziemnego


Nabory do sekcji Piłki Nożnej


 

Festiwal Piłkarski Grunwald CUP 2016

W dniu 25.06.2016 r. odbył się Festiwal Piłkarski GRUNWALD CUP dla rocznika 2008. W turnieju na stadionie Strugu Tyczyn wzięło udział 8 drużyn.  Chłopcy z zespołu UKS IKAR pod opieką trenera Leszka Pado reprezentowali Głogów Młp. Rozegrano 7 spotkań, po 12 minut każde. Należy podkreślić, że nie prowadzono klasyfikacji generalnej, ani nie podawano wyników. Celem organizatorów była edukacja młodych piłkarzy gry w piłkę bez presji jaką wywiera walka o wynik. Wygrały wszystkie drużyny, a każdy zawodnik otrzymał medal. Młodym sportowcom należą się wyrazy uznania za wytrwałą grę w ogromnym upale jaki towarzyszył przez cały turniej. Więcej zdjęć można znaleźć na Facebook-u, https://www.facebook.com/ikar.klub/

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd oraz trenerzy UKS „Ikar”

 


 

Turniej Piłki Nożnej IZOLATOR CUP 2016

UKS "Ikar" na turnieju piłki nożnej IZOLATOR CUP
W sobotę 18 czerwca zawodnicy sekcji piłki nożnej UKS "Ikar z rocznika 2007 wzięli udział w dziecięcym turnieju piłkarskim Izolator Cup 2016 w Boguchwale.
Mecze odbywał się na głównej płycie stadionu Izo Arena. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i piłkarskim. Oprucz zmagań w piłkę nożną dzieci mogły wziąć udział w licznych konkursach, a po zawodach dla każdego organizator zapewnił ciepły posiłek.
W turnieju uczestniczyło 10 zespołów z całego Podkarpacia. Turniej rozegrany został w systemie "każdy z każdym". W sumie rozegrano ponad pięćdziesiąt spotkań. Każdy zespół toczył 10 pojedynków.
Nasza drużyna UKS "Ikar" z Głogowa Małopolskiego w debiucie na tak dużym turnieju wywalczył 2 zwycięstwa i jeden remis.
Jednak nie wynik, lecz dobra zabawa i uśmiech na twarzy dzieci były najważniejsze, dlatego nie przyznawano punktów za wygrane mecze, wszyscy uczestnicy turniejów byli zwycięzcami.
na koniec wybrano najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek.
Po niemal 7 godzinach zmagań zawodnicy naszego Klubu zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzach wrócili do domu.

Życzymy dalszych sukcesów
Zarząd i trenerzy UKS "Ikar"


 

Zawody Pływackie - Liga VI Miast

Dnia 12.06.2016 w Leżajsku odbyły się ostatnia runda zawodów pływackich z cyklu "Ligi VI Miast",w roku szkolnym 2015/16. Tym razem nasz Klub UKS "Ikar" reprezentowało 23 pływaków w kategoriach od roku 2001 do 2009. Zawodnicy z Głogowa Młp., jak zwykle pokazali charakter zdobywając łącznie 54 medale z czego, aż 10 z najcenniejszego kruszcu. W sztafetach o Puchar Ligi nasi płynący wywalczyli 2 brązy potwierdzając coraz lepsza formę.
Patrząc jak prężnie rozwija się sekcja pływacka w Głogowie Młp. liczymy na kolejne sukcesy w sezonie 2016/17.
Ze sportowymi pozdrowieniami
Trenerzy oraz Zarząd UKS Ikar

 


 

Obóz Sportowo-rekracyjny UKS IKAR

UKS "Ikar" zaprasza do udziału w Obosie sportowo-rekreacyjnym nad Soliną.
Oferta sierowana jest dla dzisci z sekcji, oraz innych chętnych nie przynależących do Klubu.
Szczegóły oferty na plakacie.

 


 

 

 

 

 

Liga VI Miast - zawody pływackie

Zawody Pływackie Ligi VI Miast
W sobotę 14.maja 2016 roku. na krytej pływalni w Nowej Dębie odbyła się V runda corocznych zawodów pływackich z cyklu „Ligi Sześciu Miast”. Tym razem w zawodach wzięły udział tylko 4 miasta tj: Głogowa Małopolskiego, Nowej Dęby, Nowej Sarzyny oraz Leżajska.
Nasz Klub UKS „Ikar” reprezentowało 30 pływaków, zdobywając łącznie aż 36 medali w konkurencjach indywidualnych, oraz trzy puchary z II miejscami w sztafetach. Kolejne a tym samym ostatnie zawody z całego cyklu odbędą się w Leżajsku.
Zawodnicy sekcji pływackiej UKS „Ikar” wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności na arenie międzymiastowej. Gmina Głogów Małopolski może być dumna ze swoich zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego IKAR. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy sekcji Pływackiej
oraz Zarząd UKS „Ikar”

 


 

Tymbark CUP 2016

Mistrzostwa województwa Podkarpackiego U8 o puchar Tymbarku.
W kwietniu 2016r. zakończyły się zmagania w rozgrywkach o puchar Tymbarku dla rocznika 2009 w których, brali udział nasi najmłodsi piłkarze z UKS „Ikar Głogów Małopolski. Ostatnim etapem rozgrywek w kategorii U8 były mistrzostwa wojewódzkie, które odbyły się w Stalowej Woli. W finałowych rozgrywkach brali udział mistrzowie powiatów z Podkarpacia. Drużyny zostały podzielone na trzyzespołowe grupy. Nasi zawodnicy rozgrywali mecze z rówieśnikami z Jarosławia i Kolbuszowej. W jednym meczu świętowali zwycięstwo, a z kolej w drugim opłakiwali porażkę. Oczywiście wynik nie był tu najważniejszy, a dzięki takim rozgrywkom uczestnicy zmagań sportowych zyskują wiele nowych doświadczeń. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkową koszulkę z numerkiem, medal a także pełną paczkę upominków.
Zarząd UKS „Ikar” dziękuję za współpracę rodzicom, oraz trenerowi Adamowi Gutowi za nieocenioną pomoc w opiece nad dziećmi i nie zawodne kibicowanie, a przede wszystkim za pomoc w transporcie dzieci Stalowej Woli.
więcej na FB UKS Ikar: https://www.facebook.com/ikar.klub/
Ze sportowym pozdrowieniem, Zarząd UKS „Ikar”, oraz Trenerzy sekcji Piłki Nożnej


 

Nabory do sekcji UKS IKAR


 

Zawody Pływackie Ligi IV Miast w Łańcucie

W sobotę 23.04.2016 roku. na krytej pływalni w Łańcucie odbyła się IV runda corocznych zawodów pływackich z cyklu „Ligi Sześciu Miast”. W zawodach wzięło udział ok 200 zawodników z 6 miast tj: Głogowa Małopolskiego, Nowej Dęby, Sokołowa Małopolskiego, Łańcuta, Nowej Sarzyny oraz Leżajska.
Nasz Klub UKS „Ikar” reprezentowało 29 pływaków, zdobywając 16 medali w konkurencjach indywidualnych, oraz III miejsce w sztafecie Gimnazjum.
Zawodnicy sekcji pływackiej UKS „Ikar” wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności na arenie międzymiastowej. Gmina Głogów Małopolski może być dumna ze swoich zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego IKAR. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy sekcji Pływackiej oraz Zarząd UKS „Ikar”

 


 

Zawody Pływackie Ligi IV Miast w Głogowie Młp.

Turniej pływacki -„LIGA SZEŚCIU MIAST”
9 kwietnia 2016 na pływalni „WODNIK” odbyły się zawody pływackie z cyklu „Liga sześciu miast”. Do zawodów przystąpili reprezentanci następujących miejscowości:
- Głogów Młp, 
- Sokołów Młp, 
- Łańcut, 
- Nowa Dęba, 
- Nowa Sarzyna 
- Leżajsk,


W zawodach wzięło udział wzięło ponad 200 osób.

Zawody rozegrano w siedmiu kategoriach wiekowych na dystansach 25 m, 50 m oraz 100 m. Zawodnicy sekcji pływackiej UKS "Ikar" zdobyli łącznie 18 medali w konkurencjach indywidualnych oraz 4 puchary w konkurencjach sztafetowych.

Organizatorem turnieju był OSiR Głogów Młp oraz UKS"IKAR". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj. 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników oraz życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach.

Więcej zdjęć oraz informacji na oficjalnym profilu facebooka - "Ośrodek Sportu i Rekreacji" w Głogowie Małopolskim


 

Zawody Pływackie Ligi IV Miast

W sobotę 19.03.2016r. na krytej pływalni w Nowej Sarzynie odbyła się II runda corocznych zawodów pływackich z cyklu „Ligi Sześciu Miast”. W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników z: Głogowa Małopolskiego, Nowej Dęby, Sokołowa Małopolskiego, Łańcuta, Nowej Sarzyny oraz Leżajska.
Nasz Klub UKS „Ikar” reprezentowało 31 pływaków, zdobywając aż 16 medali w konkurencjach indywidualnych, w większości złoto i srebro.
Zawodnicy sekcji pływackiej UKS „Ikar” wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności na arenie międzymiastowej. Gmina Głogów Małopolski może być dumna ze swoich zawodników i ich sukcesów sportowych.
Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy oraz Zarząd UKS „Ikar”

 


 

Nabory do sekcji piłki nożnej

UKS "Ikar" ogłasza dodatkowe nabory do sekcji piłki nożnej w rocznikach 2007 i 2008.
Szczegóły i kontakt na plakacie.


 

 

 

 

 

Turniej Piłkarski dla rocznika 2008

W dniu 13 grudnia 2015 r. miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie w życiu młodych piłkarzy UKS "Ikar". W miejscowości Chorzelów, odbył się Ogólnopolski Turniej „O Puchar Wójta Gminy Mielec” dla dzieci z rocznika 2008. W rozgrywkach uczestniczyło 6 wspaniałych drużyn z odległych. Drużyna UKS „Ikar”reprezentująca Gminę Głogów Młp. rozegrała aż 5 meczy, co wymagało od nich wiele zaangażowania i wysiłku. Nasi chłopcy spisali się znakomicie i zajęli 4 miejsce w turnieju pod czujnym okiem trenera Leszka Pado. W nagrodę otrzymali pamiątkowe medale, a podczas przerw organizator zapewnił ciepły posiłek oraz napoje. Był to pierwszy wyjazdowy turniej z ich udziałem tak wysokiej rangi. Tym bardziej cieszy ten sukces. Życzymy kolejnych wspaniałych osiągnięć w przyszłości oraz dużo wytrwałości w czasie treningów!!!

Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy oraz zarząd UKS "Ikar"

 

 


 

Mikołajkowe rozgrywki Piłkarskie UKS "Ikar"

W dniach 5-6 grudnia w hali sportowej w Kielnarowej odbyły się mikołajkowe turnieje piłkarskie z cyklu „Halowe granie nie czekanie”. Nasz UKS „Ikar” był reprezentowany przez dwa zespoły. Chłopcy z rocznika 2006 rywalizowali w sobotę, natomiast w niedzielę rywalizowały najmłodsi piłkarze z rocznika 2009. W obu kategoriach nasi zawodnicy grali mecze w systemie każdy z każdym. W celu nauki gry bez presji w rozgrywkach nie była prowadzona żadna klasyfikacja punktowa ani bramkowa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz upominki od św. Mikołaja. Wszyscy uczestnicy dziecięcych rozgrywek włożyli dużo zaangażowania w rozgrywane mecze, co dało dużo radości zarówno rodzicom jak i samym młodym zawodnikom.Zarząd Klubu chciałby podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację całego wyjazdu, a w szczególności trenerom oraz rodzicom za poświęcony czas.

Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy oraz zarząd UKS "Ikar"

 


 

Mikołajkowy wyjazd Sekcji Pływackiej do Dębicy

W sobotę 5 grudnia 2015 roku z okazji Mikołajek, odbył się wyjazd do MOSiR w Dębicy. Uczestnicy sekcji pływackiej z UKS „Ikar” mieli możliwość spróbowania swoich sił na olimpijskim 50 metrowym basenie, gdzie odbył się trening pływacki pod okiem instruktorów pływania. Po treningu uczestnicy zjedli obiad w pobliskiej restauracji, aby nabrać sił na zabawę w Aqua Parku, gdzie spędzili ponad 1,5 godziny na zabawie i relaksie.

W całym zgrupowaniu wzięło udział 44 uczestników z sekcji pływackiej. Zarząd Klubu chciałby podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację całego wyjazdu, a w szczególności instruktorom oraz rodzicom za poświęcony czas.

Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy oraz zarząd UKS "Ikar"

 


Turniej Tymbark CUP

 

Turniej Tymbark CUP

Głogowska Akademia Futbolu „GAF” – mistrzami powiatu Rzeszowskiego w roczniku 2009

W dniach 22 i 23 października 2015 w miejscowości Trzebuska, odbyły się powiatowe mistrzostwa „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku w piłce nożnej chłopców.
Nasz UKS „Ikar” reprezentowały aż trzy zespoły. Najkorzystniej wypadli chłopcy z rocznika 2009 wygrywając całe rozgrywki i zdobywając tytuł mistrza powiatu rzeszowskiego w najmłodszej kategorii wiekowej, zarazem zdobywając awans do mistrzostw Podkarpacia. Chłopcy z rocznika 2006 w ostatecznej klasyfikacji zajęli bardzo dobre III miejsce, natomiast chłopcy z roczników 2004 i 2005 wywalczyli V miejsce.

Dzięki zaangażowaniu trenerów( Adama Guta oraz Tomasza Gwoździa), rodziców, oraz zarządu klubu, możemy razem cieszyć się tak wspaniałym wynikami.

Ze sportowym pozdrowieniem Trenerzy oraz zarząd UKS "Ikar"
sekcji piłki nożnej: Głogowskiej Akademii Futbolu.

Zdjęcia z zawodów dostępne są na stronie FB:

https://www.facebook.com/ikar.klub/?ref=hl


Informacja

Zwracamy się z propozycją, do osób związanych z UKS „IKAR” lub sympatyków Klubu (przedsiębiorców, osób prywatnych) o wsparcie finansowe w formie *darowizny lub w formie wsparcia rzeczowego w postaci wyposażenia treningowego: strojów piłkarskich, dresów, toreb, nagród i upominków dla dzieci uczestniczących w treningach i turniejach.
Co możemy zaoferować dla Państwa?
- umieszczenie logo firmy na strojach,
- zamieszczanie logo firmy na stronie internetowej klubu, plakatach, ulotkach klubowych,

* jeśli jesteś przedsiębiorcą lub reprezentujesz firmę pamiętaj, że pomoc dla naszego Klubu, możesz zaliczyć do kosztów podatkowych. Szczegółowe informacje na temat sponsoringu, pod numerem telefonu lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: 796378686

Darowizny na rzecz UKS "Ikar" prosimy przekazywać na konto główne :
71 9159 0000 2001 0010 0872 0001
Tytuł przelewu: Darowizna

adres siedziby:
Uczniowski Klub Sportowy „Ikar”
36-060 Głogów Małopolski
Ul. Parkowa 15


 

Nabory do sekcji sportowych UKS "Ikar"


Sparingi piłkarskie UKS "Ikar" w Krakowie


W środę 3.06.2015 r. dwie grupy z Uczniowski Klub Sportowy „Ikar” z sekcji sportowej piłki nożnej „GAF” rocznik 2002-2003, oraz 2004 -2005 wzięły udział w zorganizowanym wyjeździe do Krakowa i rozegrały dwa mecze sparingowe z tamtejszymi drużynami. Oba mecze zakończyły się pełnym sukcesem naszych młodych piłkarzy. Grupa starsza pod wodzą trenera Edwarda Sapko po bardzo dobrym meczu pokonała Cracovię 3;2, natomiast grupa młodsza - którą trenuje Tomasz Gwóźdź pokonała piłkarzy Orła Kraków 9-7. Po udanych występach wszyscy udali się na stadion Wisły, aby obejrzeć mecz ekstraklasy w którym zmierzyły się zespoły Wisły Kraków i Śląska Wrocław ( 0:1).Po bardzo intensywnym dniu i wielu pozytywnych emocjach wszyscy wrócili do Głogowa. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Z pozdrowieniami sportowymi Trenerzy oraz
Zarząd UKS "Ikar"


 

Turniej „Ligi Orlikowej"


W niedziel 26.04 tym razem w Brzozowie odbył się kolejny turniej Ligi Orlikowej chłopców rocznika 2004 i młodsi.W turnieju uczesniczyło 4 drużyny:
M.O.S.i R. Brzozów,
Grunwald Budziwój I,
Grunwald Budziwój II,
GAF Głogów Młp.

Nasi młodzi piłkarz z UKS "Ikar" spisali się bardzo dobrze, zajmując w turnieju II miejsce i minimalnie ustępując zespołowi z Budziwoja.Kolejny turniej ligowy odbędzie się 9.05 Maja w Budziwoju.

Wszystkim Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zarząd Klubu oraz trenerzy sekcji piłki nożnej UKS "Ikar"


Zawody pływackie „Liga VI Miast”

 

W sobotę 25.04.2015r. na Krytej Pływalni „Wodnik w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Pływackie z cyklu "Ligi Sześciu Miast". Zawody rozpoczęły się planowo o 9:30 i trwały do godz. 14:00. Nasze miasto godnie reprezentowali zawodnicy sekcji pływackich UKS „Ikar”, które na co dzień trenują i działają przy Pływalni „Wodnik”, zdobywając kilkanaście medali oraz II miejsce w sztafecie pływackiej dziewczyn. W zawodach wzięło udział ponad 170 zawodników, w 34 konkurencjach pływackich dziewczyn i chłopców z następujących miast:
- Głogów Małopolski
- Sokołów Małopolski
- Nowa Dęba
- Łańcut
- Leżajsk
- Nowa Sarzyna

Głogów Małopolski jako gospodarz zawodów poza całą organizacją i oprawą zawodów (medale, puchary, dyplomy, sędziowie itd.), przygotował również wodę i poczęstunek dla wszystkich zawodników. Cała impreza sportowa odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Głogowa Małopolskiego pana Pawła Baja.
Organizatorzy zawodów:
Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim
Kryta Pływalnia "Wodnik" w Głogowie Małopolskim
UKS "Ikar" w Głogowie Małopolskim


Turniej „Ligi Orlikowej"

W dniu 18.04 odbył się kolejny turniej „Ligi Orlikowej” rocznika 2004 i młodsi. Tym razem gospodarzem był U.K.S „Ikar” Głogów Małopolski, a cały turniej odbyły się na boisku „Orlik” w Głogowie Młp. Pomimo przenikliwego zimna  o g.8.30  stawiły się wszystkie drużyny:
1. UKS „Ikar”- grupa „GAF” – trener Tomasza Gwóźdź
2. UKS „Ikar” – grupa „GAF” – trener Adam Gut
3. Grunwald Budziwój I,
4. Grunwald Budziwój II,
5. M.O.S.iR. Brzozów.
Zawody rozgrywane były systemem " mecz rewanż - każdy z każdym " czas meczu 10 min.  Nasi młodzi piłkarze dopisali kolejne punkty w „Lidze Orlikowej”, a wszystkim uczestnikom należą się duże brawa za udział, oraz zaangażowanie i wole walki przy tak fatalnej pogodzie.


Wojewódzki finał turnieju o Puchar Tymbarku

W dniu 14.04 młodzi piłkarze UKS Ikar (GAF) uczestniczyli w finałowym turnieju wojewódzkim w Stalowej Woli o Puchar Tymbarku " Z podwórka na stadion" w kategorii U - 10. Awans do tego turnieju wywalczyli w ubiegłym roku wygrywając dwa turnieje eliminacyjne i zdobywając I miejsce powiecie rzeszowskim. W Stalowej Woli grali ze zmiennym szczęściem ulegając minimalnie drużynom z Beska oraz Dębicy i wygrywając z ekipą z Rymanowa.

 

W całych rozgrywkach uczestniczyli: Kacper Grygiel, Antoś Cząba, Kacper Kotula, Gabryś Skrent, Wiktor Łuksik, Kamil Baran, Filip Wilk, Michał Lipski, Kuba Niemiec, Michał Żurowski, Mateusz Rusin.
Trenerem drużyny jest Tomasz Gwóźdź.

Wszystkim Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zarząd Klubu oraz trenerzy sekcji piłki nożnej UKS "Ikar"


Turniej Piłki nożnej

W sobotę 21.03.2015 roku o godzinie 10:00 odbył się turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2002 i młodsi o Puchar Prezesa UKS "Ikar". na boisku Orlik w Głogowie Małopolskim.

W turnieju wzięły udział drużyny:
1. UKS "Ikar"
2. "Stal" Rzeszów
3. "Grunwald" Budziwój
4. Bratek" Bratkowice

 

A oto tabela końcowa z wynikami:

1. Grunwald Budziwój 3 6pkt. (9:8) = +1

2. Stal Rzeszów 3 6pkt. (6:6) = 0

3. GAF Głogów 3 6pkt. (5:6)= -1

4. Bratek Bratkowice 3 0pkt.

Z pozdrowieniami Zarząd Klubu oraz trenerzy piłki nożnej UKS "Ikar"


Nabory do sekcji sportowych UKS „Ikar”

UKS"Ikar" zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w treningach sportowych w sekcjach:

- piłka nożna,

- tenis ziemny

- pływanie.

Informacje o zapisach, można uzyskać u trenerów prowadzących zajęcia  pod numerami telefonów:

Sekcja Piłki nożnej Głogowskiej Akademii Futbolu:
Edward Sapko – 512-366-506
Tomasz Gwóźdź – 668- 231-255
Adam Gut – 607-525-386

Sekcja Tenisa ziemnego:
Krzysztof Golema – 693-602-480

Sekcje pływackie:
Dominika Drąg-Szubart – 602-450-631
Jakub Radek – 607-077-326

Pozdrawiamy i zapraszam
Zarząd i trenerzy UKS "Ikar"